Ogłoszenia parafialne 18 lutego

przez | 18 lutego 2018

18.02 A. D. 2018

I NIEDZIELA Wielkiego Postu

1. Obchodzimy dziś I Niedzielę Wielkiego Postu. W kalendarzu tego tygodnia: we czwartek Święto Katedry św. Piotra.
  2. W Wielkim Poście zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach pokutnych. W piątki o godz. 17 co tydzień będzie Droga Krzyżowa, w niedziele po Mszy św. o godz. 10 będziemy śpiewać Gorzkie Żale. Przypominam rodzicom o obowiązkach wynikających z chrztu św., na którym przysięgali dbać o rozwój religijny swoich dzieci. Na pierwszej drodze krzyżowej w tym roku było 10 dzieci…
  3. Zachęcam do udziału w pielgrzymce do Warszawy w sobotę 21 kwietnia. W programie wyjazdu nawiedzenie grobu ks. Popiełuszki, Muzeum Powstania Warszawskiego, Krakowskie Przedmieście z Zamkiem Królewskim i pałacem Prezydenckim oraz Świątynia Opatrzności. Orientacyjny koszt 150 zł. Wyjazd w piątek w nocy, powrót w sobotę wieczorem.
  4. W przyszły piątek na krótkie spotkanie po Mszy św. zapraszam uczniów kl. VI wraz z indeksami do bierzmowania.
  5. Zachęcam do lektury czasopism katolickich. W Gościu Niedzielnym tym razem świetny tekst o Wielkim Poście Ojca Pio, felieton p. Kucharczaka oraz refleksja biblijna ks. Rosika. W niedzieli
  6. O przygotowanie kościoła na przyszłą niedziele proszę członków grupy XV: Powroźnik Małgorzata, Otulak Alina, Krajewska Katarzyna, Marzec Łucja, Mroczkowska Maria, Szerszeń Marta, Oryńczak Wanda (10.10.2015) (7.08.2016)