Ogłoszenia parafialne 13.11.2016 r.

przez | 13 listopada 2016

baner ogłoszenia

NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

13.11 A. D. 2016

1. Obchodzimy dziś XXXIII niedzielę w ciągu roku jako Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym tygodniu wspominamy: w piątek  św. Karoliny Kózkówny.
  2. Są jeszcze 4 wolne miejsca na pielgrzymkę do Legnicy, zachęcam do udziału. W planie kościół św. Jacka, katedra i Seminarium Duchowne. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Wyjazd ze Stanowic o godz. 8, powrót popołudniu. Koszt 25 zł.
  3. Dziś  po Mszy św. o godz. 12 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania ze wszystkich trzech grup.
  4. Bóg zapłać za ofiary składane na cele remontowo-budowlane parafii, zwłaszcza za te z przeznaczeniem na nowy ołtarz. Tę sprawę polecam znowu waszej modlitwie.
  5. O przygotowanie kościoła na przyszłą niedzielę proszę członków grupy VII: Chmieliczek Jadwiga, Zarzycka Ewa, Muriasz Edyta, Skoczek Kazimiera, Miniutko Bożena, Słysz Wiesława, Bąk Janina, Friebe Waldemar