Ogłoszenia parafialne na 26 lipca 2015

NA XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

26 lipca A.D. 2015

tabga

1. Przeżywamy dziś 17 niedzielę w ciągu roku. W kalendarzu liturgicznym w nadchodzącym tygodniu wspominamy: we środę św. Martę, w piątek św. Ignacego z Loyoli w sobotę św. Alfonsa Marię Liguoriego.
  2. Zachęcam do udziału w tegorocznej XII Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wyruszy z katedry w piątek 31 lipca. Szczegóły u ks. Krzysztofa w bazylice strzegomskiej.

W naszej parafii natomiast zapraszam do zapisywania się grupy Grupy „7” Duchowego Uczestnictwa. Zapisy i informacja w zakrystii.

1. We czwartek po Mszy św. do godz. 20 adoracja Najświętszego Sakramentu. W sobotę po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi.
  2. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

(3) Łukasz BAKA, stanu wolnego, zam. Stanowice, ul. Olszańska 41 i Marlena OZIMEK, stanu wolnego, zam. Stanowice, ul. Olszańska 19

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach jest zobowiązany w sumieniu powiadomić duszpasterstwo parafii.

1. O przygotowanie kościoła w następną sobotę proszę członków grupy 3: Żybura Roman i Maria, Żybura Krzysztof, Sasińska Łucja i Edward, Śmierciak Zbigniew i Jagoda, Jernutowski Sławomir i Władysława