Ogłoszenia parafialne na 14 czerwca 2015

14 czerwca A.D. 2015

drzewo gorczycy

DRZEWO GORCZYCY 😉

1. Przeżywamy dziś 11 niedzielę w ciągu roku. W kalendarzu liturgicznym, w nadchodzącym tygodniu, wspominamy: w jutrzejszy poniedziałek (14.06) bł. Jolantę (zak.), w środę (17.06) św. Brata Alberta Chmielowskiego (zak.), w sobotę (20.06) św. Alojzego Gonzagę (zak). Do końca czerwca po mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Jezusowego.
  2. W środę (17.06) po Mszy św. o godz. 19.00 w kościele Krzyża Świętego katechezę dla dorosłych na temat „Aktualność kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa” wygłosi ks. Julian Nastałek.
  3. Za tydzień w naszej parafii będą zbierane podpisy pod obywatelskim projektem ustawy „Stop aborcji”, który ma na celu zapewnienie prawa do życia każdemu dziecku. Aby wziąć udział w zbiórce niezbędny jest numer PESEL.
  4. Caritas Diecezji Świdnickiej zaprasza na pielgrzymkę do sanktuarium maryjnego w Medjugorie w dniach 04-12.09.2015. Opiekunem będzie ks. Zbigniew Chromy. Koszt 500 zł i 130 euro. Zapisy w zakrystii i siedzibie Caritas.
  5. W ubiegłotygodniowej zbiórce przeznaczonej na Świątynię Opatrzności złożyliście 172 zł. Bóg zapłać.
  6. W ubiegły piątek świętowaliśmy Odpust parafialny. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do jego organizacji i pięknego przebiegu.

ziarenka gorczycyZIARENKA GORCZYCY W IZRAELU SĄ TROCHĘ MNIEJSZE OD NASZYCH 😉