Ogłoszenia parafialne
na XXVIII Niedzielę w Ciągu Roku
12.10.2025 r.
«Wstań, idź, twoja wiara cię uzdrowiła»
- W Kościele w Polsce obchodzimy dziś XXV Dzień Papieski. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia obchodzimy: w poniedziałek wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, we środę św. Teresy od Jezusa, we czwartek św. Jadwigi Śląskiej, w piątek św. Ignacego, w sobotę święto św. Łukasza Ewangelisty.
- Jutro w poniedziałek, nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.00. Jest to kolejny dzień fatimski i po Mszy św. zapraszam na ostatnią w tym roku procesję różańcową.
- We środę udało się zainstalować nowe drzwi boczne – zarówno w tzw. kaplicy jak i boczne drzwi od kościoła. Bardzo dziękuję panu Stanisławowi Bace za pomoc i nadzór nad pracami.
- Przez cały październik zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Codziennie modlimy się o godz. 17.00.
- Wyjazd na pielgrzymkę do sanktuarium Krzyża Świętego w sobotę 18.10 o godz. 4.00
- Dziś w całej Polsce kwesta na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

