Ogłoszenia Parafialne 08.06.2014

By | 9 czerwca 2014

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

08 czerwca 2014 r.

 

1. Dziś ostatnia Niedziela Wielkanocna – Niedziela Zesłania Ducha Świętego. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy: we wtorek bł. Bogumiła; w środę św. Barnabę Apostoła; w piątek św. Antoniego z Padwy; w sobotę bł. Michała Kozala. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

2. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii codziennie o godz. 18 z wyjątkiem niedzieli i poniedziałku, w te dni modlimy się Litanią do Serca Pana Jezusa po mszach św. Spowiedź jest możliwa codziennie pół godziny przed nabożeństwem czerwcowym. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do soboty po Mszach św.

3. Dzięki pomocy pana Zbigniewa Wysoczańskiego udało się w tym tygodniu najpierw przesunąć przeszkadzający gruz a następnie pozbyć się pni drzew wyciętych kilka lat temu. Bardzo dziękuję panu Zbigniewowi za życzliwość i udostępnienie sprzętu oraz panom, którzy chętnie przy całej operacji pomagali.

4. W czwartek za tydzień przeżywać będziemy uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej. Z tej racji o godz. 9 odprawimy uroczystą Mszę świętą a następnie przejdziemy ulicami Stanowic w procesji do czterech ołtarzy.Będzie to jednocześnie I Rocznica Komunii św. dla uczniów klas III.

5. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dziś a za tydzień proszę o pomoc następujące osoby:

Zdzisława Dmytrarz, Józef Kuczma, Mirosław Burdzy, Zenon Bazylewicz, Edward Sasiński,

6. Zapowiedzi przedślubne: Szymon Gołębiowski, zam. Stanowice, ul. Strzegomska i Katarzyna Misek, zam. Tomkowice 52

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *