przez | 20 października 2024

na XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

20.10.2024 r.

Niedziela misyjna – „Idźcie i zapraszajcie wszystkich na ucztę”

1. Obchodzimy Niedzielę Misyjną – taca jest przeznaczona na cele misyjne.
  2. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy we wtorek (22.10) wsp. św. Jana Pawła II. W ubiegłą niedzielę na rzecz fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 403 zł 50 gr. Bóg Zapłać.
  3. Przez cały październik wspólny różaniec o godzinie 17.00.
  4. W ubiegłotygodniowym badaniu praktyk religijnych naliczyliśmy 143 osoby. Z czego 87 osób przystąpiło do Komunii św.
  5. W ubiegłotygodniowej akcji zebraliśmy również 5200 zł na cele remontowe parafii. Jeszcze raz Bóg zapłać wszystkim osobom, które przyczyniły się do tej akcji.
  6. Wczoraj odbyliśmy kolejną pielgrzymkę parafialną. Naszym celem był Toruń, a nasze trudy pielgrzymie we wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki ofiarowaliśmy w intencji Ojczyzny. Modliliśmy się za całą Parafię wraz ze słuchaczami Radia Maryja, odwiedziliśmy planetarium, najważniejsze zabytki Torunia, Sanktuarium Jana Pawła II oraz miejsce uprowadzenia ks. Popiełuszki. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.
  7. Pani katechetka zaprasza chętne dzieci na spotkanie koła misyjnego w poniedziałek o godz. 14.30 w salce na plebanii.
  8. Ze stolika przy wyjściu z kościoła można pobrać karty wypominkowe, na których proszę wypisać imiona zmarłych w mianowniku i podać adres Rodziny, która prosi o modlitwę.