przez | 25 sierpnia 2024

na XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

25.08.2024 r.

«Panie, do kogo pójdziemy? Ty masz słowa życia wiecznego. A my uwierzyliśmy i poznaliśmy, że Ty jesteś Świętym Bożym»

1. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w poniedziałek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, we wtorek wsp. św. Moniki, we środę wsp. św. Augustyna, we czwartek wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  2. Wprawdzie proces technologiczny wymaga żeby ławki jeszcze mogły wyschnąć, ale zakończyliśmy prace przy restauracji ławek. Całkowity koszt tej naszej inwestycji to 31 tys. zł. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na ten cel zarówno osobiście jak i przez wpłaty bankowe. Przed zimą zabezpieczymy jeszcze drzwi główne, bo jak widzicie lata wilgoci zrobiły swoje i to będzie koniec inwestycji na ten rok.
  3. W związku z zakończeniem remontu ławek w przyszłą sobotę od godz. 9 planujemy sprzątanie kościoła. Każde ręce się przydadzą i bardzo proszę o pomoc w tym sprzątaniu.
  4. Za tydzień rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Spotkanie organizacyjne z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.
  5. Również w przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 10 poświęcenie tornistrów pierwszakom.