przez | 4 sierpnia 2024

na XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

04.08.2024 r.

„Chlebem Bożym jest Ten, który z nieba zstępuje i życie daje światu.”

1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. W tym tygodniu przypada:

– we wtorek (6.08) – święto Przemienienia Pańskiego;

– w czwartek (8.08) – wsp. św. Dominika;

– w piątek (9.08) – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy;

– w sobotę (10.08) – święto św. Wawrzyńca,

1. Wczoraj 40 rocznicę pracy w naszej parafii przeżywał p. organista Jan Rosiek. Bóg zapłać za te wszystkie lata pracy we wspólnocie Kościoła podczas Mszy św, prób i występów chóru, przygotowania dzieci do I Komunii św. i za wszelkie dobro niech Pan Bóg błogosławi.
  2. Kontynuujemy remont ławek. Zajmie on jeszcze około 2 tygodni. Bardzo dziękuję za cierpliwość i zrozumienie. Dziękuję również za wszystkie ofiary składane na ten cel. Serdeczne podziękowania dla osób, które wczoraj wysprzątały kościół abyśmy dzisiaj mogli świętować dzień Pański.
  3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Świdnickiej.