przez | 28 lipca 2024

na XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

28.07.2024 r.

„Skąd kupimy chleba, aby oni się posilili?”.

1. Świętujemy dziś XXVII Niedzielę Zwykłą.

W tym tygodniu przypada:

–  w poniedziałek (29.07) – wsp. św. Marty, Marii i Łazarza;

– w środę (31.07) – wsp. św. Ignacego z Loyoli;

– we czwartek (1.08) – wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego oraz I czwartek miesiąca

– w piątek (2.08) okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą św.;

– w sobotę (3.08) – rano odwiedzę chorych z Komunią św., pół godz. Przed Mszą św. wynagradzające nabożeństwo różańcowe.

1. W ubiegłą niedzielę, podczas błogosławieństwa pojazdów na środki transportu dla misjonarzy zebraliśmy 335 zł. Bóg zapłać.
  2. Kontynuujemy remont ławek. Szczególne podziękowania dla jednej z rodzin, która ofiarowała 2000 zł na remont całej ławki. Bóg zapłać również za wszystkie ofiary na ten cel składane.
  3. Zapraszam do udziału w XXI Pieszej Pielgrzymce Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę, która wyruszy z katedry 1 sierpnia po Mszy św. o godz. 8.00 i zakończy się 8 sierpnia. Spotkanie przedpielgrzymkowe odbędzie się jutro, w poniedziałek 29 lipca o godz. 19.00 w kościele tygodniowym w Parafii NMP Królowej Polski na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Zapisy na pielgrzymkę odbywają się w parafii na Osiedlu Młodych w niedzielę po każdej Mszy św., w tygodniu po wieczornej Mszy św. oraz na spotkaniu lub pod numerem telefonu 727-430-028.