przez | 14 lipca 2024

na XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

14.07.2024

„Nie jestem ja prorokiem ani nie jestem synem proroków, gdyż jestem pasterzem i tym, który nacina sykomory.”

1. Świętujemy dziś XV Niedzielę Zwykłą. W tym tygodniu przypada: –  w poniedziałek (15.07) – wspomnienie św. Bonawentury; – we wtorek (16.07) – wspomnienie NMP z Góry Karmel;
  2. Wczoraj po raz kolejny uczciliśmy MB Fatimską. Bóg zapłać za przygotowanie nabożeństwa i liczny w nim udział.
  3. W najbliższą sobotę Msza św. będzie wyjątkowo rano, o godz. 9.00
  4. W przyszłą niedzielę z okazji wspomnienia św. Krzysztofa błogosławieństwo pojazdów po Mszach św. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na środki transportu dla polskich misjonarzy.
  5. Bardzo dziękuję paniom, które jak zwykle zaopiekowały się kwiatami wokół kościoła i panu Mirkowi Burdzemu za wykoszenie trawy.