przez | 30 czerwca 2024

na XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

30.06.2024 r.

Nasz Zbawiciel, Jezus Chrystus, śmierć zwyciężył, a na życie rzucił światło przez Ewangelię.

1. Świętujemy dziś XIII Niedzielę Zwykłą. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: we środę święto św. Tomasza Ap, w sobotę wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 10 ostatnie nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Bóg zapłać wszystkim, którzy przez cały miesiąc czcili Serce Jezusa.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W czwartek po Mszy Św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w int. powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych. W piątek okazja do spowiedzi. W sobotę odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic w Żywym Różańcu.
  4. Bóg zapłać wszystkim osobom, które na dziś upiekły ciasta i przygotowały pierogi. Dziękuję również za ofiary przeznaczone na remont pozostałych ławek.