przez | 9 czerwca 2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

na X NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

09.06.2024

„Bo kto pełni wolę Bożą, ten jest Mi bratem, siostrą i matką”

  1. Dziś druga niedziela miesiąca czerwca. W tym tygodniu przypada: – we wtorek (11.06) – wsp. św. Barnaby Apostoła; – we czwartek (13.06) – wsp. św. Antoniego oraz dzień fatimski – w piątek (14.06) – wsp. bł. Michała Kozala.
  2. Zapraszam do udziału w nabożeństwach ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy św.
  3. Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom piątkowego odpustu parafialnego. Szczególne podziękowania dla wszystkich osób, które go przygotowały. Dziękuję Paniom, które przygotowały groty wokół kościoła, które posprzątały kościół, dziękuję za wykoszenie trawy, za ułożenie kwiatów, za ofiarowanie relikwiarza św. Andrzeja Boboli, dziękuję rodzinom, które ufundowały i przygotowały kolację dla księży z dekanatu, wszystkim osobom, które niosły chorągwie i feretron Matki Bożej, panu organiście, służbie liturgicznej i dzieciom za oprawę Mszy św.
  4. Odnowa w Duchu Świętym z parafii Piotra i Pawła w Strzegomiu zaprasza na konferencję pt: We wspólnocie Kościoła” ks. prof. Mariusza Rosika, wybitnego biblisty wrocławskiego. Wtorek, godz. 18.00
  5. W ubiegłą niedzielę na budowę kościoła Opatrzności Bożej w Warszawie, wotum Narodu za odzyskanie niepodległości ofiarowaliśmy 312 zł i 60 gr
  6. We czwartek zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 19.30 a więc godzinę później niz zwykle procesja różańcowa wokół kościoła
  7. Zachęcam do obejrzenia fotorelacji z odpustu w naszej parafialnej Galerii
  8. W dn 18.06.2024 o godz. 17.00 w Świetlicy Wiejskiej w Stanowicach odbędzie się zebranie wyborcze samorządu wiejskieggo – Sołtysa i rady Sołeckiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *