przez | 4 lutego 2024

na V Niedzielę w ciągu roku

04.02.2014 r.

„(…)przynosili do Niego wszystkich chorych i opętanych”

1. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w poniedziałek (5.02) wsp. św. Agaty – błogosławieństwo chleba i wody, we wtorek (6.02) wsp. św. Pawła Miki i Towarzyszy, w sobotę (10.02) wsp. św. Scholastyki.
  2. W ubiegłą niedzielę na kościół katedralny w Świdnicy zebraliśmy kwotę 662 zł, natomiast w święto Ofiarowania Pańskiego na zakony klauzurowe w naszej diecezji 318,30 zł.
  3. Dziękuję również Radzie Sołeckiej i współpracownikom za ofiarę oraz Radzie Parafialnej i współpracownikom zł na fundusz remontowy.
  4. Bardzo dziękuję panom – Bace, Szczygłowi i Łukaszejce, którzy wczoraj rozebrali choinki i szopkę. Bóg zapłać. Dziękuję również za zamontowanie tablicy z regulaminem cmentarza przy wejściu na cmentarz.
  5. We czwartek po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.