przez | 19 listopada 2023

Na XXXIII Niedzielę Zwykłą

19 listopada 2023 r.

„Dobrze, sługo dobry i wierny! Byłeś wierny w rzeczach niewielu, nad wieloma cię postawię: wejdź do radości twego pana!”

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek wsp. św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek Ofiarowanie NMP, we środę wsp. św. Cecylii, w piątek wsp. św. Andrzeja Dunc Lac i towarzyszy.
  2. Za tydzień ostatnia niedziela Roku Liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Ofiary na tacę z przyszłej niedzieli będą przeznaczone na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.
  3. We czwartek po Mszy św. Godzina Święta
  4. W sobotę o godz. 16 kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  5. W związku z nowym regulaminem cmentarza przypominam o opłatach za użytkowanie grobu po 20 latach od pogrzebu. Tzn. jeśli pogrzeb odbył się przed 1 stycznia 2004 trzeba wnieść opłatę na następne 20 lat. Wysokość opłaty wynosi 25 zł/rok. Groby nieopłacone będą przeznaczone do likwidacji.
  6. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na rzecz parafii zarówno te składane na tace jak i przelewy elektroniczne. Bóg zapłać.