przez | 12 listopada 2023

Ogłoszenia parafialne

na XXXII Niedzielę Zwykłą

12 listopada 2023 r.

Czuwajcie i bądźcie gotowi, bo o godzinie, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie.

 

  1. Obchodzimy dziś XXXII Niedzielę w ciągu roku. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek (13.11) wsp. Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, w piątek (17.11) św. Elżbiety Węgierskiej, w sobotę (18.11) bł. Karoliny Kózkówny.
  2. Stowarzyszenie mieszkańców zaprasza na spotkanie dotyczące opracowania koncepcji inteligentnej wsi – 15 listopada godz. 18, Świetlica Wiejska.
  3. Od poniedziałku do piątku przebywam na rekolekcjach kapłańskich w związku z tym nie będzie Mszy św. we wtorek, środę i czwartek a poniedziałkowa będzie rano – o godz. 9. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz Kościoła Prześladowanego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *