Ogłoszenia parafialne 25.01.2015 r.

przez | 25 stycznia 2015

25 Stycznia 2015 r.

1. Przeżywamy dziś trzecią niedzielę okresu zwykłego. W nadchodzącym tygodniu
    w kalendarzu liturgicznym wspominamy: w poniedziałek (26.01) św. Tymoteusza i Tytusa (bpów), we wtorek (27.01) bł. Jerzego Matulewicza (bpa), w środę (28.01) św. Tomasza z Akwinu.
    W piątek (30.01) obchodzimy rocznicę poświęcenia kościoła katedralnego w Świdnicy, a w sobotę (31.01) wspominamy św. Jana Bosko (prezb).
  2. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca.
  3. We czwartek zakończyła się w naszej parafii wizyta duszpasterska. Bardzo dziękuję za serdeczne i ciepłe przyjęcie oraz za złożone ofiary. Przyjęła mnie większość mieszkańców 262 rodziny czyli 83% wszystkich.
  4. W poniedziałek rozpoczęliśmy kolejny etap remontu domu katechetycznego, który obejmie wylanie posadzek, tynkowanie, osadzenie drzwi wewnętrznych i przygotowanie toalety. Bardzo dziękuję za ofiary przeznaczone na cele remontowe złożone w ostatnim czasie przez mieszkańców ul. Świdnickiej i Strzegomskiej. Po niedzieli członkowie rady parafialnej odwiedzą też pozostałe ulice. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  5. Zapraszam do udziału w rekolekcjach szczegóły na stronie internetowej.
  6. Przypominam o konieczności zgłaszania grup sprzątających a w przyszłym tygodniu proszę o pomoc następujące rodziny:

Henryk Bortkiewicz, Kotowska Edyta, Zwolańska Alicja, Małgorzata Kwiatkowska, Stajno Helena, Władysława Kwiatkowska, Łukasz Kawiatkowski