przez | 8 października 2023

Na XXVII Niedzielę Zwykłą

08 października 2023 r.

Dlatego powiadam wam: Królestwo Boże będzie wam zabrane, a dane narodowi, który wyda jego owoce.

1. Świętujemy dziś 27 Niedzielę w ciągu roku.
  2. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia będziemy wspominać: w piątek bł. Honorata Koźmińskiego.
  3. Przez cały październik zapraszam do modlitwy różańcowej – zarówno w kościele o godz. 17 jak i w rodzinach. Za pobożne odmówienie różańca w zgromadzeniu wiernych (także w rodzinie) udziela się odpustu zupełnego. Zachęcam również tak dorosłych jak dzieci i młodzież do wstąpienia do Żywego Różańca w naszej Parafii.
  4. We środę o godzinie 15.15 pani katechetka zaprasza dzieci na spotkanie koła misyjnego.
  5. We czwartek Godzina Święta po Mszy św. W piątek rano nie będzie różańca przed Mszą św. tylko w czasie procesji fatimskiej po Mszy świętej.
  6. Wczoraj odbyła się pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Leśniowie i na Jasną Górę. Dziękuję uczestnikom za wspólną modlitwę.
  7. W sobotę po Mszy św. próba chóru. Serdecznie zapraszamy chętnych do ubogacenia naszej liturgii śpiewem do zapisania się do chóru. Po raz kolejny zapraszam tez chłopców ze szkoły podstawowej do służby przy ołtarzu.
  8. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski – zbiórka do puszek na cele fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.