przez | 13 sierpnia 2023

na XIX Niedzielę w ciągu roku

13.08.2023 r.

Jezus zaraz przemówił do nich: «Odwagi! To Ja jestem, nie bójcie się!»

1. Przeżywamy dziś XIX Niedzielę w ciągu roku. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: w poniedziałek wsp. Św. Maksymiliana Marii Kolbego, we wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP – jest to święto nakazane, we czwartek wsp. Św. Jacka.
  2. Dziś o godz. 20.00 zapraszam na kolejne nabożeństwo fatimskie z procesją ze świecami.
  3. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP – suma świąteczna o godz. 10, dodatkowa Msza św. w Grochotowie o godz. 16. W tym dniu odbywa się tradycyjnie błogosławieństwo ziół, kwiatów i owoców. Po Mszach św. Zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku powodzi w Słowenii.
  4. Bóg zapłać członkom Rady Parafialnej za przeprowadzenie zbiórki na cele remontowe naszej parafii. Tym razem udało się zebrać 7860 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  5. We czwartek zapraszam na Godzinę Świętą 19-20.