przez | 6 sierpnia 2023

na Święto Przemienienia Pańskiego

06.08.2023 r.

Powierzono Mu panowanie, chwałę i władzę królewską, a służyły Mu wszystkie narody, ludy i języki.

1. Przeżywamy dziś Święto Przemienienia Pańskiego i pierwszą niedzielę miesiąca sierpnia.
    W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: we wtorek wsp. św. Dominika, we środę święto św. Teresy Benedykty od krzyża, we czwartek święto św. Wawrzyńca, w piątek wsp. św. Klary.
  2. W ubiegłą niedzielę, podczas błogosławieństwa pojazdów na Fundację MIVA Polska opiekującą się polskimi misjonarzami ofiarowaliśmy 467 zł. Bóg zapłać.
  3. W piątek p. Organista Jan Rosiek obchodził 39. rocznicę pracy w naszej parafii. Jeszcze raz Bóg zapłać z życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności Jubilatowi.
  4. Bardzo dziękuję rodzicom, którzy zadbali o pierwszopiątkową spowiedź swoich pociech.
  5. We czwartek zapraszam na Godzinę Świętą 19-20.
  6. Zapowiedzi przedślubne:

(3) Damian HERMANN, zam. Stanowice i Emilia STEMPIN, zam. Stanowice