przez | 23 lipca 2023

na XVI Niedzielę zwykłą

23.07.2023 r.

„Pozwólcie obojgu róść aż do żniwa; a w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw chwast i powiążcie go w snopki na spalenie; pszenicę zaś zwieźcie do mego spichlerza”.

1. Dziś XVI Niedziela w ciągu roku. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: w poniedziałek WSP. Św. Kingi, we wtorek wsp. św. Jakuba Apostoła, we środę wsp. św. Joachima i Anny, w sobotę wsp. św. Marty, Marii i Łazarza.
  2. Z powodu mojego wyjazdu na krótki urlop w tym tygodniu aż do piątku nie będzie Mszy św.
  3. Błogosławieństwo pojazdów z okazji wsp. św. Krzysztofa w przyszła niedzielę po Mszach św. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są dla MIVA Polska – czyli na zakup pojazdów dla misjonarzy
  4. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy. Szczegóły u przewodnika grupy świdnickiej ks. Andrzeja Frankowa – 727 430 028.
  5. Zapowiedzi małżeńskie:

(1) Damian HERMANN, zam. Stanowice i Emilia STEMPIN, zam. Stanowice