Ogłoszenia parafialne 18.01.2015 r.

przez | 18 stycznia 2015

18 Stycznia 2015 r.

1. Przeżywamy dziś drugą niedzielę okresu zwykłego. Rozpoczyna się dziś Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan.
  2. W nadchodzącym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: w poniedziałek (19.01) św. Józefa Sebastiana Pelczara (bpa), w środę (21.01) św. Agnieszkę (dz. i męcz.), a w sobotę (24.01) św. Franciszka Salezego (bpa i dK).
  3. Do środy potrwa jeszcze wizyta duszpasterska i Msze święte będą w tym czasie rano o godz. 8. Natomiast od czwartku wracamy do zwykłego porządku. W czwartek odwiedzę jeszcze osoby, które nie mogły być na kolędzie w wyznaczonym terminie. Chęć przyjęcia proboszcza można zgłosić w zakrystii.
  4. Przypominam o potrzebie zgłaszania grup sprzątających. Osoby nie zgłoszone będą wyznaczone z kartoteki.
  5. Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Świdnickiej zaprasza do wzięcia udziału w rekolekcjach dla młodzieży męskiej. W tym roku tematem będą słowa: Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię. Rekolekcje odbędą się w dn. 6-8.02 w budynku WSD (dla uczniów szkół średnich, studentów) oraz w tym samym terminie także w Domu Rekolekcyjnym Caritas w Zagórzu Śl. (dla uczniów szkół gimnazjalnych). Przyjazd w piątek 6.02 do godz. 17.00 (zarówno w Świdnicy, jak i w Zagórzu). Zakończenie w niedzielę 8.02 ok. godz. 13.00. Prosimy zabrać ze sobą Pismo św., różaniec, przybory do pisania i śpiwór. Gwarantujemy zakwaterowanie i wyżywienie. Koszt 60 zł od osoby.

Zgłoszenia kandydatów na furcie WSD do 2.02 br. (nr telefonu 74 85 64 900).

1. Duszpasterstwo Powołań organizuje również rekolekcje dla dziewcząt trwające od 30 stycznia do 1 lutego u Sióstr Misjonarek Krwi Chrystusa w Wilkanowie (dla uczennic szkół gimnazjalnych, średnich, studentek). Przyjazd w piątek 30 stycznia do godz. 15.00. Zakończenie w niedzielę 1 lutego ok. godz. 13.00. Prosimy zabrać ze sobą Pismo św., różaniec, przybory do pisania i śpiwór. Gwarantujemy zakwaterowanie i wyżywienie. Koszt 40 zł od osoby.