przez | 5 marca 2023

na II Niedzielę Wielkiego Postu

05.03.2023 r.

Pan Bóg rzekł do Abrama: «Wyjdź z twojej ziemi rodzinnej i z domu twego ojca do kraju, który ci ukażę.» (…) Abram udał się w drogę, jak mu Pan rozkazał.

1. Dziś I niedziela miesiąca marca.
  2. Zgodnie z zapowiedzią po Mszach św. zbiórka do puszek Caritas na wsparcie Ukrainy. Bóg zapłać.
  3. Przez cały Wielki Post możemy uzyskać odpust zupełny za udział w nabożeństwach pokutnych – Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 10, Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy parafialne rekolekcje, które w tym roku wygłosi o. Rafał Kwiecień, paulin ze Świdnicy. We wtorek, 14 marca od 16.30 do 17.30 zaprosiłem 4 księży z dekanatu, którzy posłużą nam spowiedzią. Proszę o mądre gospodarowanie czasem i przygotowanie do spowiedzi. Jeśli ktoś chciałby przyjąć ojca rekolekcjonistę i proboszcza w niedzielę na obiad albo w poniedziałek na kolację można chęć zgłosić w zakrystii. Bóg zapłać.
  5. We czwartek Godzina Święta od godz. 18.