przez | 5 lutego 2023

na V Niedzielę „Per Annum”

05.02.2023 r.

Nie zapala się też lampy i nie umieszcza pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciła wszystkim, którzy są w domu.

1. Dziś V niedziela w porządku zwykłym i pierwsza niedziela lutego. Po Mszy św. o godz. 10 wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca. W kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek wsp. św. Pawła Miki i Towarzyszy męczenników, w piątek wsp. św. Scholastyki.
  2. W Święto Ofiarowania Pańskiego, Dzień Osób Konsekrowanych dla sióstr Klarysek z Kłodzka zebraliśmy 543 zł. Bóg zapłać!
  3. Bardzo dziękuję panom – Stanisławowi, Zbigniewowi i Adamowi za rozebranie dekoracji świątecznych, które zgodnie z polską tradycją do 2 lutego przypominały nam o wcieleniu Zbawiciela.
  4. W dniach 23 – 26 lutego wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym naszej diecezji zapraszają na rekolekcje ewangelizacyjne, które odbędą się w internacie Szkół Rolniczych w Mokrzeszowie. Koszt rekolekcji to 350 zł.