przez | 20 listopada 2022

na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

20.11.2022 r.

Błogosławiony, który przybywa w imię Pańskie. Błogosławione Jego królestwo, które nadchodzi.

1. Przeżywamy dziś ostatnia niedzielę roku kościelnego czyli Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia: w poniedziałek wsp. Ofiarowanie NMP, we wtorek wsp. św. Cecylii – patronki organistów i muzyki kościelnej, we czwartek – wsp. św. męczenników Andrzeja Dunc Lac i tow.
  2. Zgodnie z zapowiedzią ofiary zbierane dziś na tacę będą przeznaczone na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.
  3. W ubiegłą niedzielę ofiarami wsparliśmy Ukrainę – zebraliśmy na ten cel 589 zł i 36 gr
  4. Przyszła Niedziela będzie pierwsza Niedzielą Adwentu – na Mszy św. o godz. 10 rodzice kl. III wręczą swoim dzieciom książeczki do nabożeństwa.
  5. Serdecznie dziękuje za wszystkie ofiary na cele remontowe naszej parafii – zarówno te w zakrystii jak i bezpośrednio na konto parafii.