przez | 18 września 2022

Ogłoszenia parafialne

na XXV Niedzielę w ciągu roku

18.09.2022 r.

Przywołał więc do siebie każdego z dłużników swego pana i zapytał pierwszego: „Ile jesteś winien mojemu panu?” Ten odpowiedział: „Sto beczek oliwy”. On mu rzekł: „Weź swoje zobowiązanie, siadaj prędko i napisz: pięćdziesiąt”.

  1. Przeżywamy dziś XXV niedzielę w ciągu roku.
  2. Kalendarz liturgiczny: we wtorek (20.09) św. męcz. Andrzeja Kim Taegon (prezb.), Pawła Chong Hasang i Tow., we środę (21.09) święto św. Mateusza i Ewangelisty, w piątek (23.09) św. o. Pio z Pietrelciny (prezb.)
  3. Godzina święta we czwartek o godz. 19.
  4. W piątek na Mszę św. zapraszam kandydatów do bierzmowania z kl. 6,7,8 i starszych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *