przez | 28 sierpnia 2022

na XXII Niedzielę w ciągu roku

28.08.2022 r.

„Przyjacielu, przesiądź się wyżej”. (…) Każdy bowiem, kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się uniża, będzie wywyższony».

1. Przeżywamy dziś XXII niedzielę w ciągu roku.
  2. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek (29.09) Męczeństwo św. Jana Chrzciciela, w sobotę (3.09) św. Grzegorza Wlk. (pap. i dK)
  3. W czwartek (1.09) rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny 2022/23. Msza św. dla dzieci i młodzieży o godz. 8.15. Proszę rodziców aby zadbali również o spowiedź dzieci – przed Mszą na rozpoczęcie roku (poniedziałek, wtorek, środa) lub w I Piątek miesiąca. Poświęcenie tornistrów I-szo klasistów w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.
  4. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta o godz. 19.00. W sobotę do południa odwiedzę chorych z Komunią św. Okazja do spowiedzi I-piątkowej przed wieczorną Mszą św. W sobotę nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca NMP o godz. 18.
  5. W niedzielę 11.09 po Mszy św. o godz. 10 spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci kl. III SP.