przez | 27 marca 2022

na IV Niedzielę Wielkiego Postu

27.03.2022 r.

W imię Chrystusa prosimy: pojednajcie się z Bogiem! On to dla nas grzechem uczynił Tego, który nie znał grzechu, abyśmy się stali w Nim sprawiedliwością Bożą.

1. Przeżywamy dziś czwartą niedzielę Wielkiego Postu.
  2. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu parafialnych rekolekcji przeżytych przez naszą wspólnotę w ubiegłym tygodniu. W imieniu o. Sylwestra dziękuję również za gościnę rodzinom, które nas nakarmiły oraz ofiarowały ciasto. Dziękuję też za ofiary złożone na ręce ojca rekolekcjonisty. Bóg zapłać.
  3. Serdeczne podziękowanie składam również Paniom z Rady Parafialnej, które ofiarowały swój czas i chęci przeprowadzając kolejną zbiórkę na cele remontowe oraz na kwiaty do Bożego Grobu. Zebraliśmy tym razem 12.050 zł. Z czego – ul. Olszańska 3.320, Strzegomska 3.475, Świdnicka 2.485, Świebodzka 2.270 i przelewem z Grochotowa 500 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Na kwiaty zebraliśmy prawie 2000 zł z czego połowę przeznaczę na kwiaty a połowę dołożę do pieniędzy remontowych.
  4. W pierwszy czwartek miesiąca zachęcam do adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju, w piątek o godz. 17 Droga Krzyżowa, w sobotę rano odwiedzę chorych z Komunią św. popołudniu o godz. 17 różaniec w intencjach wynagradzających Najświętszej Maryi Pannie. Zachęcam do korzystania z odpustów przysługujących za uczestnictwo w nabożeństwach pokutnych Wielkiego Postu.