przez | 16 stycznia 2022

na II Niedzielę zwykłą
16.01.2022 r.

Wtedy Matka Jego powiedziała do sług: «Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie».

1. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w poniedziałek (17.01) św. Antoniego (op.), w środę (19.01) św. Józefa Sebastiana Pelczara (bpa), w piątek (21.01) św. Agnieszki (dz. i męcz.).
  2. W piątek obchodzimy Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka. Wszystkim Babciom i Dziadkom składam najserdeczniejsze życzenia i zapraszam do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom Babcie i Dziadków.
  3. We czwartek zakończenie wizyty duszpasterskiej. Jeśli ktoś z jakiegoś powodu opuścił kolędę a chciałby przyjąć księdza można to zgłosić w zakrystii lub telefonicznie. Zgodnie z wcześniejszym planem w poniedziałek dokończę ul. Olszańską numery parzyste, a we wtorek i środę przejdę ul. Świebodzką najpierw numery nieparzyste
  4. We wtorek włączymy się w diecezjalny program Modlitw o jedność Chrześcijan z okazji Tygodnia Modlitw o jedność Chrześcijan, który dziś rozpoczynamy w Kościele.