przez | 2 stycznia 2022

na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim

02.01.2022 r.

Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga. Wszystko przez Nie się stało, a bez Niego nic się nie stało, co się stało.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca stycznia. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. We czwartek obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msza święta o godz. 10. Ofiary w tym dniu złożone są przeznaczone na cele polskich misjonarzy.
  3. W sobotę odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem. Bardzo proszę o zgłaszanie chorych, którzy nie mogą regularnie przystępować do Komunii św. w Kościele.
  4. W styczniu Msze św. ze względu na kolędę będą odprawiane wg porządku podanego w ogłoszeniach – najczęściej o godz. 9 rano.
  5. Bóg zapłać ofiarodawcom za ofiary na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego i Diecezjalnej Poradni Rodzinnej. Zebraliśmy 412 zł na WSD i 168 zł na Poradnię.
  6. Dobrego Nowego Roku Pańskiego 2022 wszystkim Parafianom i Gościom.