przez | 19 września 2021

na XXIV Niedzielę zwykłą

19.09.2021 r.

«Kto jedno z tych dzieci przyjmuje w imię moje, Mnie przyjmuje; a kto Mnie przyjmuje, nie przyjmuje Mnie, lecz Tego, który Mnie posłał».

1. Przeżywamy dziś XXV niedzielę w ciągu roku. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wsp. św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, we wtorek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, we czwartek wspomnienie św. O. Pio z Pietrelciny.
  2. Zapraszam do udziału w pielgrzymce do Lichenia w sobotę, 2 października. Październik to miesiąc różańca uczcijmy go nawiedzeniem Maryjnego Sanktuarium. Koszt wyjazdu 80 zł. Termin ostateczny zapisu na pielgrzymkę to przyszła niedziela. Przy zapisie wpłata całej sumy.
  3. Proszę członków Rady Parafialnej o przeprowadzenie zbiórki na cele remontowe parafii.
  4. We czwartek zapraszam na godzinna adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św.
  5. Po Mszy św. o godz. 10 spotkanie z rodzicami dzieci klasy III SP.
  6. Kandydatów do bierzmowania z kl. VI, VII i VIII SP zapraszam na spotkanie organizacyjne w piątek po Mszy św.
  7. Zachęcam do obejrzenia filmu POWRÓT DO JEDWABNEGO
  8. Bóg zapłać również za ofiary na prace remontowe oraz renowację aniołów.
  9. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę następujące osoby: Górska Bogusława, Kozakiewicz Małgorzata, Kalita Zdzisława, Sobczak Katarzyna, (08.07.2018)(10.08.2019)