przez | 5 września 2021

na XXIII Niedzielę zwykłą

05.09.2021 r.

1. Przeżywamy dziś XXIII niedzielę w ciągu roku. Z racji I niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu. Kalendarz liturgiczny: we środę 8.09 święto Narodzenia NMP.
  2. Rodziców dzieci z klasy III SP, które w przyszłym roku chcą przystąpić do I Komunii św. zapraszam na spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10. Proszę o przyniesienie ze sobą indeksów uczestnictwa dzieci w niedzielnych Mszach św.
  3. Dzieci z klas I-V zapraszam po Mszy św. do zakrystii po odbiór nowych indeksów uczestnictwa we Mszy św.
  4. Po dzisiejszych Mszach św. odbędzie się doroczna kwesta na rzecz Caritas Polska. W tym roku fundusze będą przeznaczone na pomoc dla Afganistanu.
  5. W przyszłą niedzielę odbędzie się beatyfikacja Stefana kard. Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Zachęcam do obserwowania tego ważnego wydarzenia dzięki relacjom telewizyjnym. Jest jeszcze do nabycia portret Prymasa tysiąclecia.
  6. Na ostatnią sobotę września lub I sobotę października planujemy parafialna pielgrzymkę – bardzo proszę o zgłaszanie miejsc, które warto odwiedzić. (w zakrystii, kancelarii parafialnej lub telefonicznie 537 57 8888)
  7. Bóg zapłać również za ofiary na prace remontowe oraz renowację aniołów.