przez | 25 lipca 2021

Ogłoszenia parafialne

na XVII Niedzielę Zwykłą

25.07.2021 r.

«Jest tu jeden chłopiec, który ma pięć chlebów jęczmiennych i dwie ryby, lecz cóż to jest dla tak wielu?»

  1. W kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek (26.07) wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP, we czwartek (29.07) wspomnienie św. Marty, w sobotę (31.07) wspomnienie św. Ignacego z Loyoli.
  2. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona podróżujących po Mszach św. poświęcenie pojazdów przed kościołem. Ofiary złożone w czasie poświęcenia przeznaczone są na wsparcie środków transportu dla misji.
  3. We czwartek zapraszam na Godzinę Świętą – Adorację Najświętszego Sakramentu, godzinę po Mszy św.
  4. Przyszła niedziela będzie już I niedzielą sierpnia – zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca.
  5. Ostatnia szansa by zapisać się na pielgrzymkę, która w tym roku już po raz osiemnasty wyruszy na Jasną Górę. Potrwa ona od 1 do 8 sierpnia, a wszystkie grupy wyruszą 1 sierpnia ze świdnickiej katedry po Mszy Świętej o godzinie 8.30. Więcej informacji u przewodnika grupy strzegomskiej – Przewodnik: Ks. Krzysztof Papierz (tel. 694 546 157, e-mail: papierz-1986@o2.pl)
  6. Najprawdopodobniej we czwartek wyspecjalizowana firma zajmie się oczyszczeniem wieży z odchodów gołębi – gdyby ktoś potrzebował powstały w ten sposób nawóz azotowy ok. 1,5 tony proszę o kontakt. Potrzebować tez będziemy przyczepy do wywiezienia tych śmieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *