przez | 13 czerwca 2021

Ogłoszenia parafialne

na XI Niedzielę Zwykłą

13.06.2021 r.

Magia Drzew. - Przytul Się Do Drzewa Niech Otoczy Cię Swoją Energią.

„[Królestwo Niebieskie] jest jak ziarnko gorczycy; gdy się je wsiewa w ziemię, jest najmniejsze ze wszystkich nasion na ziemi. Lecz wsiane, wyrasta i staje się większe od innych jarzyn; wypuszcza wielkie gałęzie, tak że ptaki podniebne gnieżdżą się w jego cieniu.”

 

  1. Dziś II niedziela miesiąca czerwca.
  2. W kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek (14.06), wspomnienie bł. Michała Kozala, bpa i męcz., we czwartek (17.06) św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  3. We czwartek o godz. 19.00 Godzina Święta – adoracja Najświętszego Sakramentu
  4. Wobec poprawiającej się sytuacji pandemicznej w kraju, biskupi znoszą od 20 czerwca dyspensy związane z uczestnictwem w niedzielnej Mszy św.
  5. 12 września br. o godz. 12.00. w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie odbędzie się odłożona ze względu na CoVID-19 beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Tej wspólnej beatyfikacji przewodniczyć będzie legat papieski, prefekt Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych kard. Marcello Semeraro.
  6. Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie i przeżycie Uroczystości Bożego Ciała, Oktawy oraz Parafialnego Odpustu, który odbył się w ostatni piątek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *