przez | 6 czerwca 2021

Ogłoszenia parafialne

na X Niedzielę Zwykłą

06.06.2021 r.

«Oto moja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten jest Mi bratem, siostrą i matką».

Jadwiga على تويتر: "Mk 3,31-35 "Oto Twoja #Matka i bracia na dworze szukają  Ciebie Odpowiedział im Któż jest moją matką i którzy są moimi braćmi? I  spoglądając na siedzących dokoła Niego rzekł

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 10 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W kalendarzu liturgicznym: we wtorek św. Jadwigi królowej, w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa nasz Odpust Parafialny. Mszę się odprawi w naszej intencji i kazanie wygłosi ks. kanonik Andrzej Ćwik z Konar.
  3. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy czynnie włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie Procesji Bożego Ciała w naszej parafii. Dziękuję za przygotowanie ołtarzy na trasie procesji, panom niosącym baldachim i chorągwie. Dziękuję też dzieciom sypiącym kwiatki i ich rodzicom, panu organiście i chórowi. Dziękuję za przyozdobienie okien i ogrodzeń na trasie procesji. Dziękuję wszystkim za modlitwę i publiczne wyznanie naszej wiary. Do czwartku codziennie zapraszam do uczestnictwa w procesjach Eucharystycznych. Na zakończenie Oktawy poświęcenie wianków.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *