przez | 9 maja 2021

na VI Niedzielę Wielkanocną
09.05.2021 r.

Nie wy Mnie wybraliście, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i by owoc wasz trwał

1. Przeżywamy dziś VI niedzielę wielkanocną. W kalendarzu liturgicznym: w czwartek (13.05) wspomnienie MB Fatimskiej, w piątek (14.05) święto św. Macieja Apostoła.
  2. W nadchodzącym tygodniu od poniedziałku do środy odbędą się Kwartalne dni modlitw o urodzaje, czyli dawne „Dni krzyżowe”, kiedy modlimy się o urodzaje.
  3. W każdy czwartek o godz. 19.00 zapraszam na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu w ramach nabożeństwa Godzina Święta.
  4. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałek o godz. 16.
  5. Rozpoczął się maj, miesiąc poświęcony w szczególny sposób Matce Najświętszej. Zapraszam do uczczenia Matki Bożej przez wspólny śpiew Litanii Loretańskiej. Majówki codziennie o godz. 18.
  6. Członków Rady Parafialnej bardzo proszę o przeprowadzenie kolejnej kwartalnej zbiórki na cele remontowe naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary oraz za ich zebranie.