przez | 21 lutego 2021

Ogłoszenia parafialne
na I Niedzielę Wielkiego Postu

21.02.2021 r.

Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych.

Znalezione obrazy dla zapytania: kuszenie na pustyni

 

  1. Świętujemy dziś I Niedzielę Wielkiego Postu – czasu nawrócenia i powrotu do Boga i Prawdy o nas samych.
  2. Zapraszam na nabożeństwa Męki Pańskiej. Nabożeństwo Gorzkich Żali będziemy odprawiać na zakończenie Mszy świętej o godz. 10 w niedzielę. Natomiast w piątki Droga Krzyżowa o godz. 17. Na nabożeństwa Drogi Krzyżowej szczególnie zapraszam rodziców i dzieci klasy III i IV (przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św.) i młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
  3. Za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali w Wielkim Poście oraz za odprawienie Drogi Krzyżowej z przechodzeniem do kolejnych stacji można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami (stan bez grzechu ciężkiego, Komunia św. i modlitwa za Ojca Świętego, np. Ojcze Nasz i Zdrowaś Maryjo).
  4. Za tydzień Niedziela „Ad Gentes”. Po Mszach świętych zbiórka do puszki na misje.
  5. Przez cały Wielki Post możemy wziąć udział w akcji Caritas kupując Paschaliki na stół wielkanocny – większe po 15, mniejsze po 6 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *