przez | 7 lutego 2021

na V Niedzielę „per annum”

07.02.2021 r.

„Z nastaniem wieczora, gdy słońce zaszło, przynosili do Niego wszystkich chorych i opętanych; i całe miasto zebrało się u drzwi. „

Znalezione obrazy dla zapytania: przynosili do Jezusa chorych

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Na zakończenie Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy: we środę (10.02) św. Scholastyki (dz.), we czwartek (11.02) NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.
  2. W Święto Ofiarowania Pańskiego zebraliśmy na pomoc Siostrom Klaryskom kwotę 234 zł. Bóg zapłać!
  3. Kontynuujemy wizytę duszpasterską wg ustalonego porządku. Każdego dnia rozpoczynam o godz. 15.30 a w sobotę o 12 w południe. Bóg zapłać za dotychczasowe serdeczne przyjęcie.
  4. Bóg zapłać członkom grupy, która posprzątała i przyozdobiła kościół na dzisiejszą niedzielę.
  5. Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na cele budowlano remontowe parafii składane osobiście lub na konto bankowe. Jego numer znajdziecie na stronie internetowej parafii.