przez | 17 stycznia 2021

Ogłoszenia parafialne

II Niedziela w ciągu roku

17.01.2021 r.

„Poszli więc i zobaczyli, gdzie mieszka, i tego dnia pozostali u Niego.”

Verbum Dei

  1. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w środę (20.01) św. Fabiana i św Sebastiana (męczenników), w czwartek (21.01) wspomnienie św. Agnieszki (dz. i męcz.)
  2. W czwartek obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom babcie i dziadków.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane na cele remontowe naszej parafii.
  4. Ponaglany z różnych stron rozpisałem plan wizyty duszpasterskiej w tym roku na luty. Zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa będę w tradycyjny sposób chodził od domu do domu. Proszę jedynie o wyraźne oznaczenie domów C+M+B+ oznacza chęć przyjęcia błogosławieństwa.
  5. Podejmując apel ks. abp. Stanisława Gądeckiego, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, jako wspólnota diecezjalna włączymy się 24 stycznia w modlitwę za ofiary trzęsienia ziemi oraz w zbiórkę na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *