Ogłoszenia parafialne 19.10.2014 r.

przez | 19 października 2014

WYNIKI BADANIA „DOMINICANTES”
PRZEPROWADZONEGO W NIEDZIELĘ 19.10.2014

Na Mszach świętych w tym dniu w naszej parafii było:

141 kobiet i 71 mężczyzn (w tym dzieci)

łącznie 212 osób czyli ok. 18% mieszkańców

wg Urzędu Skarbowego w naszej parafii mieszka

1193 osoby

19 października 2014 r.

1. Świętujemy dziś 29 niedzielę zwykłą. W dniu dzisiejszym odbywa się doroczne liczenie wiernych tzw. dominicantes. W nadchodzącym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym, wspominamy: w poniedziałek św. Jana Kantego (prezb.), we wtorek bł. Jakuba Strzemię (bpa), w środę wspomnienie św. Jana Pawła II.
  2. Przez cały październik nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.00, w poniedziałki o 8.30 a w niedziele o godz. 16.00.
  3. Można już składać kartki wypominkowe z wypisanymi imionami swoich zmarłych. Na górze każdej kartki proszę wypisać ulicę, bo modlitwa wypominkowa będzie podzielona na 4 dni – wtorek strzegomska, środa świdnicka, czwartek olszańska i piątek świebodzka.
  4. Dziś w Strzegomskim Ośrodku Kultury można obejrzeć film Ziemia Maryi. Twórcy filmu wyruszyli w podróż po całym świecie, aby spotkać się z ludźmi, którzy twierdzą, że doświadczyli bezpośredniego kontaktu z Maryją. Warto się wybrać! Bilety przed pokazem.
  5. Dziś po Mszy o godz. 12 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  6. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę, tym bardziej, że wczoraj przyszły tylko 2 panie. W przyszłym tygodniu proszę następujące osoby:

Ryszard Sitko, Stanisław Gacek, Halina Czerniak, Lech Lewandowski, Marian Jadrowski,
Stanisław Lelakowski