przez | 15 listopada 2020

15.11.2020

Teoria 5 talentów

1. Świętujemy dziś XXXIII Niedzielę w ciągu roku. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy: we wtorek (17.11) św. Elżbiety Węgierskiej (zak.), w środę (18.11) bł. Karoliny Kózkówny (dz. i męcz.), w piątek (20.11) św. Rafała Kalinowskiego (prezb.), w sobotę (21.11) Ofiarowanie NMP. Przyszła niedziela (22.11), to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
  2. Ofiary na tacę z przyszłej niedzieli będą przeznaczone na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.
  3. Trwamy w modlitwie za zmarłych. Do końca listopada można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za nawiedzenie cmentarza i przyjęcie Komunii św.
  4. We czwartek po Mszy św. cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W przyszły czwartek o godz. 17.30 podczas Mszy św. ks. Bp Marek Mendyk wybierzmuje 3 kandydatów ze Stanowic, których polecam waszej modlitwie.
  6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła oraz za ofiarę na kwiaty.