przez | 1 listopada 2020

01.11.2020

Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Obchodzimy dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu wspominamy i dziękujemy Bogu za tych, którzy dostąpili życia wiecznego. W poniedziałek wsp. Wszystkich Wiernych Zmarłych.
  2. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią jeszcze do jutrzejszego wieczora nie wolno wchodzić na cmentarz. Zamiast procesji różańcowej na cmentarzu bezpośrednio po Mszy św. Różaniec w intencji zmarłych.
  3. Od wtorku do piątku modlić się będziemy w intencji naszych bliskich zmarłych w następującym porządku: wtorek – ul. Olszańska, środa, ul. Świdnicka, czwartek ul. Strzegomska, piątek ul. Świebodzka, Grochotów oraz kartki niepodpisane. Wypominki rozpoczynają się o godz. 17.
  4. Z powodu pandemii przez cały listopad, a nie tylko w oktawie Wszystkich Świętych, można uzyskać odpust zupełny dla wiernych zmarłych.
  5. Bardzo dziękuję za kolejne wpłaty na odbudowę krzyża na wieży kościoła. Dziękuje Róży Męskiej za ofiarę 1480 zł, a także rodzinom Mądrzak i Cichoń za hojne ofiary na ten cel.
  6. W przyszły piątek okazja do spowiedzi, w sobotę rano odwiedzę chorych a o godz. 17 zapraszam na różaniec w int. wynagradzających NMP. W przyszła niedziele zmiana tajemnic w Różach Żywego różańca.
  7. Zachęcam do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji Różaniec do granic. Codziennie o godz. 19 będzie transmisja ze wspólnej modlitwy różańcowej w Gietrzwałdu. Szczegóły na stronie rozaniecdogranic.pl
  8. Przy wyjściu można złożyć ofiarę na wywóz śmieci z cmentarza. Bóg zapłać
  9. we wtorek o godz. 16 poświęcenie pomników.