przez | 13 września 2020

13.09.2020

1. Przeżywamy dziś XXIV niedzielę w ciągu roku. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we wtorek wsp. Matki Bożej Bolesnej, we środę wsp. św. męczenników Konrada i Cypriana, we czwartek wsp. św. Roberta Bellarmina, w piątek wsp. św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży.
  2. Wczoraj w sobotę wraz z dziećmi i rodzicami uczniów kl. V przeżyliśmy Rocznicę I Komunii św. w sanktuarium MB Łaskawej w Krzeszowie.
  3. Również wczoraj ale na stanowickim cmentarzu panowie: Marek Leśnicki, Krzysztof i Patryk Kuczma, Stanisław i Łukasz Baka, Zbigniew Pawełek, Arkadiusz Dudek, Roman Wołczański, Jakub Powroźnik oczyścili teren z zawalonych drzew. Bóg zapłać. Dziękuję również pani Zdzisławie Dmytrarz za zorganizowanie posiłku dla panów. We wtorek mniejszymi konarami zajęli się chłopcy ze związku „Strzelec” ze Strzegomia. Im również bardzo dziękujemy.
  4. W przyszłą sobotę o godz. 2 w nocy wyruszamy na pielgrzymkę do Sandomierza i na zamek Krzyztopór. Proszę o wpłaty pieniędzy na wyjazd.
  5. W poniedziałek o godz. 17.oo w Sali Wiejskiej Spotkanie w sprawie rozdziału budżetu na rok 2021