Ogłoszenia

By | 26 lipca 2020

Ogłoszenia parafialne

26.07.2020 r.

Blog - 10 kamieni bardziej wyjątkowych niż diament BRACCATTA

  1. Przeżywamy dziś XVII Niedzielę w ciągu roku.
  2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w środę (29.07) wspomnienie św. Marty, w piątek (31.07) wspomnienie św. Ignacego z Loyoli (prezb.), w sobotę (1.08) św. Alfonsa Marii Liguori (bpa i dK).
  3. Z racji wczorajszego wspomnienia św. Krzysztofa po Mszach św. jest możliwość poświęcenia samochodu. Ofiary przy tej okazji składane sa przeznaczone na środki transportu dla polskich misjonarzy.
  4. W przyszłą niedzielę planujemy powtórzyć wiosenną akcję „ciasto” – cały dochód będzie przeznaczony na długotrwałe leczenie Alana i Olafa. Dlatego w przyszła niedzielę prosimy nie piec własnego ciasta na niedzielę a wziąć udział w naszej akcji.
  5. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na pielgrzymkę do Sandomierza i na zamek Krzyżtopór w Ujeździe 19 września. Orientacyjny koszt 160 zł oraz 10 października, w sobotę do Kamienia Śląskiego orientacyjny koszt 60 zł. Proszę chętnych o zgłaszanie się w zakrystii.
  6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary przeznaczone na cele remontowe naszej parafii. Jak widzicie udało nam się w tym tygodniu zamontować na swoich miejscach obrazy siostry Faustyny i ks. Michała Sopoćki nad konfesjonałem… jeszcze raz bardzo dziękuję zarówno fundatorom wszystkich 5 obrazów jak i panom Stanisławowi i Adamowi, którzy je zamontowali.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *