przez | 12 lipca 2020

12.07.2020 r.

1. Przeżywamy dziś XV Niedzielę w ciągu roku.
  2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w środę (15.07) św. Bonawentury (bpa i Dk), w czwartek (16.07) NMP z Góry Karmel.
  3. W czwartek odpust w parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Strzegomiu. Msza św. wieczorna godz. wcześniej czyli o godz. 17.30. Natomiast czwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu będzie przeniesiona na piątek.
  4. Przypominam o możliwości zapisania się na pielgrzymkę do Sandomierza we wrześniu i do Kamienia Śląskiego w październiku.
  5. Zapraszam do służby przy ołtarzu. Na wczorajsze zaproszenie nikt nie odpowiedział. Więc zapraszam również dorosłych panów. Jeśli ktoś był ministrantem, albo chciałby teraz brać udział w Eucharystii służąc Panu Bogu przy ołtarzu… skoro nie ma chętnych chłopców to może chętni dorośli?