Ogłoszenia

przez | 28 czerwca 2020

Ogłoszenia parafialne

28.06.2020 r.

 

  1. Przeżywamy dziś XIII Niedzielę w ciągu roku.
  2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek (29.06) uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, w piątek (3.06) święto św. Tomasza Apostoła. Taca z dnia jutrzejszego zwana „świętopietrzem” na cele Stolicy Apostolskiej.
  3. Do wtorku jeszcze modlimy się litanią do serca Pana Jezusa po Mszach św.
  4. Wszystkim rozpoczynającym wakacje życzę miłego odpoczynku i przypominam o zaplanowaniu Mszy św. podczas wakacyjnych wyjazdów.
  5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek możliwość spowiedzi, w sobotę rano odwiedzę chorych, a popołudniu zapraszam na różaniec w intencjach wynagradzających NMP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *