przez | 7 czerwca 2020

Bóg jest Trójcą Świętą <br>Skąd o tym wiemy? | Niedziela.pl

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  2. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy: w poniedziałek (8.06) św. Jadwigi Królowej, w czwartek (11.06) Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, w piątek (12.06) wspomnienie bł. Władysława Błądzińskiego (męczennika z Gross Rosen), w sobotę (13.06) św. Antoniego z Padwy (prezb. i dK).
  3. Dziś po Mszy św. zmiana tajemnic w Różach Żywego Różańca
  4. Przez cały czerwiec po Mszy św. modlimy się litanią do Serca Pana Jezusa. We czwartek po Mszy św. godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  5. We czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 9 z zachowaniem środków bezpieczeństwa przejdziemy z procesją do czterech ołtarzy. Bardzo proszę o ich przygotowanie. Próba dla dziewczynek sypiących kwiatki we środę o godz. 16.30.
  6. W dalszym ciągu bardzo potrzebna modlitwa o łaskę zdrowia dla ks. Marka Żmudy. Polecam też waszej modlitwie Olafa i Alana, którzy bardzo jej potrzebują.
  7. Proszę członków Rady parafialnej o przeprowadzenie kolejnej zbiórki na cele Remontowe Parafii. Bóg zapłać za ofiarowanie swego czasu i za składane ofiary.
  8. Można jeszcze zostać fundatorem obrazu ks. Michała Sopoćki, który obok obrazu siostry Faustyny zawiśnie nad konfesjonałem. Bóg zapłać rodzinom Jedynak, Głowiński, Stopyra, Stępień i Rogowski – które już ofiarowały połowę z potrzebnej sumy.
  9. Zapowiedzi przedślubne:

(III) Tomasz ŁUKASZEWSKI zam. Wrocław i Agnieszka CIESIELSKA zam. Wrocław