przez | 24 maja 2020

Wniebowstąpienie Pańskie

1. Przeżywamy dziś VII niedzielę wielkanocną – Wniebowstąpienie Pańskie
  2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w piątek (29.05) św. Urszuli Ledóchowskiej, w przyszłą niedzielę (31.05) Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  3. Przez cały maj zapraszam na nabożeństwa majowe. Oprócz wtorku i niedzieli codziennie o godz. 18. We czwartek po Mszy św. godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  4. W dalszym ciągu bardzo potrzebna modlitwa o łaskę zdrowia dla ks. Marka Żmudy
  5. Dziękuję też za życzliwość, wsparcie materialne i modlitwę zarówno osobom uczestniczącym w tym czasie w nabożeństwach jak i za te na konto parafialne.
  1. Pielgrzymki zaplanowane na maj i czerwiec zostają przełożone na wrzesień i październik. Jeśli ktoś woli zrezygnować wpłaconą zaliczkę można odebrać w zakrystii.
  2. Od piątku trwa nowenna prze Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  3. O przygotowanie kościoła na następną niedzielę proszę członków grup: *Baka Stanisław, Kuczma Krzysztof, Lachowicz Mariusz, Leśnicki Marek, Dudziński Robert, Leśnicki Tadeusz, Dudzińska Anna (23.12. 2015) (18.09.2016)(08.10.2017)(10.04.2018) *Kieler Piotr, Osika Łukasz, Stopyra Maria, Karczewski Robert, Kobyłko Janina (luty)(17.01.2016)(17.06.17)(05.2018)
  4. zapowiedzi przedślubne:

(II) Arkadiusz KORDY zam. Stanowice i Agata KRAUZA zam. Krotoszyce.

(I) Tomasz ŁUKASZEWSKI zam. Wrocław i Agnieszka CIESIELSKA zam. Wrocław

Wpłaty na Konto: