Ogłoszenia

By | 10 maja 2020

Ogłoszenia parafialne

 V Niedziela Wielkanocna

10.05.2020 r.

 

  1. Przeżywamy dziś V niedzielę wielkanocną.
  2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy: w środę (13.05) wspomnienie NMP Fatimskiej, w czwartek (14.05) święto św. Macieja Apostoła, w sobotę (16.05) uroczystość św. Andrzeja Boboli (prezb. i męcz.) głównego patrona Polski.
  3. Przez cały maj zapraszam na nabożeństwa majowe. Oprócz wtorku i niedzieli codziennie o godz. 18. Proszę rodziców aby umożliwili dzieciom udział w tych nabożeństwach przez wspólny w nich udział. We czwartek po Mszy św. godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  4. W dalszym ciągu bardzo potrzebna modlitwa o łaskę zdrowia dla ks. Marka Żmudy
  5. Bardzo dziękuję Państwu Rogowskim i Paniom, którzy zadbali o groty i zieleń wokół kościoła. Dziękuję też za życzliwość, wsparcie materialne i modlitwę zarówno osobom uczestniczącym w tym czasie w nabożeństwach jak i za te na konto parafialne.
  6. Pielgrzymki zaplanowane na maj i czerwiec zostają przełożone na wrzesień i październik. Jeśli ktoś woli zrezygnować wpłaconą zaliczkę można odebrać w zakrystii.
  7. Od wczoraj do 18 maja trwa Nowenna do Jana Pawła II z okazji jego 100 urodzin. W tym czasie modlimy się litanią przed obrazem, który jako wotum od nas dla naszego wielkiego rodaka zawiśnie w naszym kościele. Poświęcimy go w przyszłą niedzielę kiedy cała Polska będzie przeżywać urodziny papieża Polaka, którego życie zmieniło oblicze Ziemi.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *