Ogłoszenia parafialne 21.09.2014 r.

przez | 21 września 2014

21 września 2014 r.

1. Dziś przypada XXV niedziela zwykła. W kalendarzu liturgicznym: we wtorek św. ojca Pio, we czwartek św. Władysława z Gielniowa, a w sobotę św. Wincentego a Paulo.
  2. Zachęcam w przyszłą niedzielę (28.09) do modlitwy w intencji III Nadzwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego Synodu Biskupów, który odbędzie się w dniach 5 – 19 października pod hasłem: Wyzwania duszpasterskie wobec rodziny w kontekście ewangelizacji.
  3. W sobotę 27. września odbędzie się planowana pielgrzymka do Krakowa, Łagiewnik, Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic. Wyjazd ze Stanowic o 2 w nocy, powrót około 22. Koszt 75 zł. Zostały jeszcze 2 ostatnie wolne miejsca. Program pielgrzymki dostępny na stronie internetowej parafii.
  4. Zgodnie z zapowiedzią w przyszła niedzielę przeprowadzimy zbiórkę ofiar przeznaczonych na uregulowanie płatności za mur na cmentarzu. Bóg zapłać za wszelkie ofiary. Przy tej okazji proszę też chętnych do pomocy o zagospodarowanie już oczyszczonych kamieni, które pozostały po budowie a przydadzą nam się na wiosnę do uzupełnienia innych części muru, które wymagają remontu.
  5. Za tydzień w niedzielę na krótkie spotkanie organizacyjne po Mszy św. o godz. 10 zapraszam wszystkich kandydatów do bierzmowania.
  6. Dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę a przyszłą sobotę proszę o pomoc następujące osoby:

Grzegorz Cichoń, Jacek Łydka, Mieczysław Szewczuk, Wojciech Dudek, Emil Dudek

1. Zapowiedzi przedmałżeńskie

(2) Piotr SZCZYGIEŁ, kawaler, zam. Bolków, ul. Demokratyczna 4

Małgorzata DROZD, panna, zam. Bolków, ul. Demokratyczna 4

Ktokolwiek wie o przeszkodach związanych z narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany powiadomić
o przeszkodach duszpasterstwo parafii.